Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deti a mládež

     Náš dobrovoľný hasičský zbor už niekoľko rokov z  prestávkami, vedie krúžok mladých hasičov. Od roku 1993 krúžok mladých hasičov pracuje každý rok. Naši mladý hasiči vyhrali mnoho súťaži, nielen v našom okrese, ale aj na Slovensku, v Českej Republike. Od roku 1993 sa naše družstvo stalo 13 krát majstrami okresu Čadca. Dva krát vyhrali majstrovstvá bývalého Stredoslovenského kraja. Dva krát  vyhrali majstrovstvá Žilinského kraja, dva krát  boli druhý a raz tretí.
Na majstrovstvách Slovenskej Republiky 
sa umiestnili v Trenčíne na 4. mieste, v Gabčikove na 5. mieste a v Michalovciach na 5. mieste. Štyri krát naši najmenší  reprezentovali Slovenskú republiku v zahraničí. Dva krát sa zúčastnili na medzinárodných súťažiach  v Rakúsku, raz v Českej Republike a raz v Poľsku.
Okrem reprezentacii Slovenska boli niekoľko veĺa krát na pohárových súťažiach v Českej Republike.

100_1283.jpg